میلان علاقه مند به جذب کوادرادو از چلسی

۱۳ مرداد ۱۳۹۵
میلان علاقه مند به جذب کوادرادو از چلسی

سرمربی چلسی آنتونیو کونته، به دنبال این هست که هر طور شده کوادرادو را در این تیم نگه دارد. او فصل گذشته به صورت قرضی در یووه بازی کرد و نمایش خوبی در این تیم داشت، به همین دلیل کونته نمی خواهد او را از دست بدهد. از طرفی میلان هم علاقه مند به جذب کوادرادو هست اما کونته مخالف جدایی اوست.

این بازیکن سابق فیورنتینا در ایتالیا کاملا شناخته شده است و همچنین به دلیل فصل خوب گذشته که در یووه بازی می کرده. با این حال او باید امشب مقابل میلان در رقابت های جام بین المللی بازی کند.

کوادرادوی ۲۸ ساله کار سختی در چلسی پیش رو دارد، او باید با ویلیان، که بهترین سال گذشته تیم بوده و همچنین با هازارد و پدرو برای قرار گرفتن در ترکیب ثابت رقابت کند. کونته اذعان داشت که بازی او مانند نقاشی کردن است.

کونته گفت: " خوان کوادرادو همانند کاستا بازیکن چلسی است. او سخت کار کرده و خیلی سخت با ما هم تمرین می کند. همه می دانند من در مورد او چطور فکر می کنم، او از جمله بازیکنان خوبی در نقل وانتقالات هست که همه دنبالش هستند. خوان بازیکن چلسی است و از اینکه در اینجاست خوشحال است. اگر شما از من بپرسید چه چیزی می تواند در آینده اتفاق افتد می گویم که نمی توانم در مورد خوان کوادرادو و نه بازیکن دیگری جواب دهم."

کونته از زمانی که به عنوان سرمربی یوونتوس انتخاب شد یکی از تحسین کنندگان این بازیکن تکنیکی بوده، او وقتی که در یووه کار می کرد به دنبال جذب کوادرادو بود اما به دلیل روابط نه چندان خوب با فیورنتینا او را به چلسی واگذار کردند.

وینچنزو مونتلا سرمربی جدید میلان به جذب او ابراز علاقه کرده اما گفت: "او بازیکن چلسی است و باید از خوان بپرسید چقدر میل به بازی در سن سیرو دارد."