مقایسه کانته و ماکلله درچلسی

۱۳ مرداد ۱۳۹۵
مقایسه کانته و ماکلله درچلسی

کانته می گوید: راه و روش و نحوه ی بازی کردنم در چلسی متفاوت است و مقایسه کردن من و هافبک تیم ملی فرانسه ماکلله درست نیست.

کانته ۲۵ ساله در اوایل تابستان امسال طی قرارداد ۳۲ میلیون یورویی از تیم لسترسیتی قهرمان لیگ برتر انگلستان به تیم چلسی پیوست. مقایسه بین کانته و ماکلله به دلیل هافبک بودن آن ها در تیم چلسی و ملیت یکسان داشتن مورد بحث قرار گرفته است.

او به وبسایت رسمی باشگاه گفت:  "هافبک های دیگری هم در تیم چلسی بازی کردند، اما هرکدام از آنها راه و روش خودشان را داشتند و من هم راه و روش خودم را دارم و امیدوارم که بتوانم برای تیم چلسی مفید باشم و بهترین بازیم را انجام بدهم".

"من بازی های ماکلله را در تیم ملی فرانسه و در باشگاه چلسی می دیدم و هرگز نمی توانم مانند او بازی کنم. من فقط بازی خودم را انجام می دهم و برای موفقیت چلسی تلاش خواهم کرد.

او گفت: " چلسی را انتخاب کردم چون با مربی این تیم صحبت کردم و به همین دلیل برای پیوستن به این تیم تصمیم گرفتم و البته من لیگ برتر انگلستان را دوست دارم و می خواهم در لیگ برتر جزیره باقی بمانم.

"هنگامی که به چلسی آمدم می دانستم که باشگاه بزرگی است. فصل بعد برای این تیم بسیار دشوار خواهد بود، اما مطمئن هستم که ما یک تیم خوب با یک مربی حرفه ای هستیم، برای شروع فصل بسیار هیجان زده هستم."فصل گذشته قهرمانی با لسترسیتی بسیار دشوار بود و یک دستاورد بسیار بزرگ برای باشگاه بود اما در حال حاضر اینجا هستم و  یک گام جدید برای من است، امیدوارم همه چیز خوب پیش برود.