عدم موفقیت در خرید پوگبا به ذهنیت منچستر آسیب می زند

۱۵ مرداد ۱۳۹۵
عدم موفقیت در خرید پوگبا به ذهنیت منچستر آسیب می زند

کاپیتان سابق شیاطین سرخ معتقد است بازیکنان فعلی تیم بی صبرانه منتظر نهایی شدن انتقال پل به منچستر هستند و اگر این انتقال انجام نشود به احساس آنها ضربه وارد می شود.

مورینیو در نظر دارد برای انتقال این هافبک از یووه، ۱۱۰ میلیون یورو هزینه کند، اگرچه هنوز نهایی نشده. منچستر مشتاق است که قبل از بازی در جام خیریه در روز یکشنبه برابر لسترسیتی کار انتقال او را تمام کند و فردیناند نگران است که در صورت عدم جذب پوگبا، بازیکنان دلسرد و سرخورده شوند. اگر این اتفاق رخ ندهد حداقل برای مدت کوتاهی اثر روانی بر روی آنها خواهد داشت چون بازیکنان از اینکه او را جذب کنند خوشحال می شوند.

پل با انتقالی آزاد به یوونتوس پیوست اما حالا باید برای بازگشت او مبلغ زیادی هزینه کنند، با این حال فردیناند معتقد است اگر پوگبا به نمایش خوب خود ادامه بدهد همه این مبلغ را فراموش می کنند. این اتفاق خوبی نیست به عنوان مثال چلسی، نمانیا ماتیچ را فروخت و بعد دوباره او را با ۲۰ میلیون پوند خریداری کردند و از کارشان راضی هستند.

فردیناند در پاسخ به خبرنگاری که پرسیده بود پوگبا ارزش این رقم را دارد گفت : "اگر شما بازیکنی را ۱۰۰ میلیون پوند می خرید و او در ۱۰ سال برای شما ۵ جام کسب کند ارزش این مقدار هزینه را دارد و شما سرمایه گذاری خوبی انجام داده اید. "