لیورپول آماده فصل جدید با درهم کوبیدن بارسلونا در بازی پیش فصل

۱۷ مرداد ۱۳۹۵
لیورپول آماده فصل جدید با درهم کوبیدن بارسلونا در بازی پیش فصل

یورگن کلوپ تاکتیک های تهاجمی خود را برابر یکی از غول های اسپانیایی به نحوه احسن به اجرا درآورد و شکست سنگینی را به قهرمان فصل گذشته وارد کرد.

۵۰ دقیقه بیشتر از بازی نگذشته بود ولی بازی ۳ – ۰ به نفع لیورپول بود، مسی و یارانش در عین ناباوری به تابلو نتایج وبملی نگاه می کردند. اگرچه تیم کلوپ در جام بین المللی نتوانست جام کسب کند ولی همه، آنها را بعد از نتیجه ۴ – ۰ تشویق کردند.

گل اول را سادیو مانه بازیکن جدید قرمزها با حرکت سریع خود به ثمر رساند، جردن هندرسون در گل دوم جلوی ماسکرانو قرار گرفت و باعث شد او گل به خودی بزند، اوریگی هم روی یک ضد حمله توانست نتیجه را سنگین تر کند و در آخر هم مارکو گرویچ با ضربه سر زیبا توپ را دور از دستان دروازه بان بارسا به تور چسباند، نکته جالب توجه چهار گل لیورپول بود که روی ضد حملات شکل گرفته بود.

کلوپ در کنفرانس قبل بازی در مورد اینکه بارسلونا چه کارهایی را می تواند انجام دهد یا نمی توند صحبت کرده بود و تنها در مورد تیم خود توضیح نمی داد  و همچنین صحبت هایی حول سوارز هم انجام داد.

کلوپ بعد از بازی گفت: "ما قبل از بازی فکر نمی کردیم که با بارسلونا در یک سطح هستیم و الان هم فکر نمی کنیم که از آنها بالاتر هستیم، ما دیوانه نیستیم. امروز بازی خوبی از خود نمایش دادیم ولی با این حال عالی نبودیم."