مورینیو و ابراهیموویچ: داستان عشق بی پایان

۱۷ مرداد ۱۳۹۵
مورینیو و ابراهیموویچ: داستان عشق بی پایان

بازیکن خاص، مربی خاص، و یک رابطه خاص؛ این خلاصه ای از پیوند ویژه ای بین مورینیو و زلاتان ایبراهیموویچ است.

آنها فقط در سال ۲۰۰۸/۲۰۰۹ در اینتر با هم بودند، در آن سال ها برای ساختن یک دوستی که همچنان تا امروز به طول می انجامد به اندازه کافی زمان بوده. در حال حاضر مسیر خود را دوباره پیدا و در منچستر یونایتد شروع کردند.در سال ۲۰۰۶ هنگامی که یوونتوس پس از رسوایی کالچوپولی به سری B رفت، ابراهیموویچ به اینتر پیوست.

دو سال بعد مورینیو به لیگ سری آ پیوست و در باشگاه اینتر شروع به کار کرد، آنها قهرمان لیگ و برنده سوپر جام سری آ شدند. آن فصل بهترین زمان ورود ابراهیموویچ بود، ۲۹ گل در ۴۷ بازی به ثمر رساند.

در بخشی ازکتاب ابراهیموویچ به جزئیات دوستی بین او و مورینیو در ایتالیا اشاره شده . "او یک مرد اساسا جدی است و کارش را می داند.سال بعد او از اینتر به رئال مادرید رفت".

در سال ۲۰۰۹، ابراهیموویچ به بارسلونا پیوست. در آن زمان پپ گواردیولا مربی بود، اما ارتباط آنها خراب شد. تنها پس از یک فصل او از لیگ اسپانیا جدا شد.

ابراهیموویچ پس از خروج از بارسا گفت: او (گواردیولا) یک مربی فوق العاده است، اما مرد نیست؛ او ترسو است".

حضور مورینیو و گواردیولا قرار است به رقابت در لیگ جزیره هیجانی جالب ببخشد. این اتفاق در اسپانیا، وقتی آن ها در رئال مادرید و بارسلونا بودند افتاد، ابراهیموویچ قرار است به این مثلث عشق هیجان ببخشد. لیگ برتر انگلستان در فصل آینده چه خواهد شد؟