بارسلونا قهرمان سوپر جام اسپانیا شد

۲۸ مرداد ۱۳۹۵
بارسلونا قهرمان سوپر جام اسپانیا شد

بارسلونا با پیروزی ۳-۰ مقابل سویا دربازی چهارشنبه شب و در دیداربرگشت توانست در نیوکمپ قهرمان سوپر جام اسپانیا شود و در مجموع با پیروزی ۵-۰ سویا را در هم بکوبد.

آردا توران در دقایق  ۹ و۴۶ دو گل و لیونل مسی یک گل در دقیقه ۵۵ به ثمر رساندند. این بازی در یک شب عاری از استرس برای قهرمان لالیگا انجام شد و جام را بالای سر بردند. سویا در برخی از دقایق بازی خطرناک نشان داد اما بارسلونا حتی بدون لوئیس سوارز و فینالیست المپیک نیمار، که در ترکیب نبودند خوب نشان داد و سه گل به ثمر رساند. بارسلونا در حال حاضر فرم خوبی برای شروع فصل گرفته است.

آندره گومز یک پاس خوب به مسی داد و او هم آردا توران را تغذیه مناسبی کرد تا درپایان نیمه اول ۱-۰و درمجموع ۳-۰ پیروز میدان باشند و زمین را ترک کنند. ثانیه های شروع نیمه دوم تیم مهمان حمله کرد اما ضربه گابریل مناسب نبود و از کنار تیر افقی خارج شد. سویا از شروع نیمه دوم حملاتش متوقف نشد، ولی توران از یک فرصت استفاده کرد و گل دوم خود را به ثمر رساند و برتری تیمش ۲-۰ شد. مسی هم تلاش بسیار برای زدن گل کرد و سرانجام توانست یک گل برای خودش بسازد تا اسمش در لیست گل زنان این بازی باشد.سویا تلاش بسیاری برای به گل رسیدن کرد ، اما در پایان هیچ راهی در دفاع بارسلونا پیدا نکردند و بارسلونا پیروز و قهرمان سوپر جام اسپانیا شد.