بوفون: هارت قوی تر بر می گردد

۲۸ مرداد ۱۳۹۵
بوفون: هارت قوی تر بر می گردد

جو هارت دروازه بان منچسترسیتی در بازی افتتاحیه  لیگ برتر از روی نیمکت به تماشای بازی تیمش می پرداخت و گواردیولا در بازی اول کابایرو را جانشین او کرده بود. شنیده ها حاکی از این کلودیو براوو دروازه بان فعلی بارسلونا جایگزین او خواهد شد. اما بوفون نظر دیگری در مورد او دارد این دروازه بان ایتالیایی اعتقاد دارد با این نیمکت نشینی هارت قوی تر ظاهر خواهد شد و از او در این تصمیم گواردیولا حمایت کرده.

بوفون معتقد است که دروازه بان تیم ملی انگلستان انعطاف پذیری بالایی دارد و از دروازه بان های خوب جهان هست. او قبلا هم در این موقعیت بوده و زمانی که برگشته بهترین بازی ها را به نمایش گذاشته، ما می دانیم که جو تواناست و شخصیت مهمی دارد که این یکی از ویژگی هایی است که دروازه بان ها باید داشت باشند.

بوفون به عنوان گرانترین دروازه بان تاریخ، معتقد است که اگر سیتی قصد فروش او را داشته باشد قیمتش بالا خواهد بود. او افزود: "هارت پنج شش فصل است که به طور مداوم از بهترین دروازه بان های جهان است. دخیا و نویر دو دروازه بان برجسته حال حاضر جهان هستند و بعد از این دو کسی بهتر از هارت نمی تواند قرار گیرد، او سال های زیادی دروازه بان سطخ بالایی خواهد بود چه در منچستر چه در هر جای دیگر."