جنگ ستارگان در لیگ جزیره

۱ شهریور ۱۳۹۵
جنگ ستارگان در لیگ جزیره

در فصل جدید لیگ جزیره شاهد یکی از هیجان انگیز ترین فصل های لیگ برتر جزیره در طول این سالها خواهیم بود و حتی شاید متفاوت ترین لیگ در بین لیگ های دیگر کشورهای اروپایی خواهد بود. حضور بازیکنان بزرگ و مربیان توانمند به این موضوع دامن می زنند.

سیری ناپذیر زلاتان ابراهیموویچ

پس از انتقالی آزاد به منچستر یونایتد، این بازیکن سوئدی بسیار متفاوت عمل کرده است. او توانسته است چهار گل در سه بازی خود به ثمر برساند. زلاتان ۳۴ ساله نشان داده هر جا که او بازی کرده در گل زدن سیری ناپذیر بوده.

سرخیو آگوئرو ستاره سیتی زن ها

آگوئرو چند فصلی است که لباس آبی منچسترسیتی را می پوشد اما این فصل تحت نظر پپ گواردیولا و آموخته های خود انتظار می رود رقیب دیگر بازیکنان حاضر در لیگ باشد. فصل گذشته او ۲۴ گل در لیگ برتر زد، اما به کفش طلا نرسید ولی این فصل با هت تریک برابر استوا بخارست و همچنین سه گل در دو بازی لیگ نشان از آمادگی بالای دارد.

هری کین دارنده کفش طلا

تاتنهام در تابستان گذشته در بازار نقل و انتقالات تلاش کرد تا این بازیکن موفق خود را از دست ندهد. او دارنده کفش طلا در لیگ جزیره است ، کین توانست ۲۵ گل در فصل گذشته برای تاتنهام بزند و تلاش می کند تا کفش طلا را حفظ کند.

جیمی واردی نشان می دهد فقط برای یک فصل نیست

واردی هم در یک قدمی کفش طلای فصل گذشته بود. او توانست در فصل قبل ۲۴ گل برای تیم لسترسیتی به ثمر برساند و تجربه قهرمانی با تیمش را در لیگ دارد، برای نگه داشتن تیمش در صدر جدول و گرفتن کفش طلا تلاش خواهد کرد. او بازیکن تاثیر گذاری برای تیم لستر است.

بازگشت دیگو کاستا به چلسی

او که در لیگ ۲۰۱۵/۱۶ فصل گذشته از چلسی توسط  ژوزه مورینیو اخراج شد دوباره به این تیم بازگشته. او در لیگ اسپانیا ۱۲ گل در ۲۸ بازی به ثمر رساند. کاستا در فصل جدید با مربیگری آنتونیو کونته به چلسی برگشت. کاستا مهاجم با سابقه ای است و در این فصل می تواند برای چلسی مفید باشد.