دوئل مجدد اوبامیانگ و لواندوفسکی

۸ شهریور ۱۳۹۵
دوئل مجدد اوبامیانگ و لواندوفسکی

ملی پوش گابنی دورتموند همچنان در تلاش است تا تعداد گل هایش را در بوندس لیگا افزایش دهد، این مهاجم که در فصل قبل موفق شده بود ۲۵ گل برای دورتموند به ثمر رساند گل اول باز در دقیقه ۱۷ وارد دروازه ماینس کرد و گل دومش را نیز از روی نقطه پنالتی در دقیقه ۸۹ زد تا دورتموند با نتیجه خفیف ۲ – ۱ ماینس را در اولین بازی لیگ شکست دهد.

از سوی دیگر در مسابقه بایرن و وردبرمن که با نتیجه ۶ بر صفر به سود بایرنی ها به پایان رسیده بود لواندوفسکی موفق به هت تریک شده بود، او در فصل گذشته با ۳۰ گل عنوان آقای گلی بوندس لیگا را از آن خود کرد.

اما با این حال اوبامیانگ مشتاق این رقابت گلزنی بین او و لواندوفسکی است. اوبامیانگ گفت:" من خیلی خوشحالم و برای رقابت با رابرت برای آقای گلی لیگ آماده ام، از هم تیمی هایم تشکر می کنم چون واقعا بدون آنها گلزنی امکان ندارد، فصل را خوب شروع کردیم امیدوارم این خوشحالی ها ادامه داشته باشد."

خرید جدید دورتموندی ها آندره شورله، می تواند کمک زیادی به خط حمله آنها کند و حمله زهردارتری داشته باشند. توماس توخل او را ستایش کرد و گفت:" او خیلی دیر به ما اضافه شد ولی با این کار وضعیت جسمی خوبی داشت و ما توانستیم از او در اولین بازی استفاده کنیم، آندره روی هر گل تاثیر داشت این برای ما خیلی مهم است اگر به او دقت کنید می فهمید از اینکه به اینجا امده خوشحال است و راحت بازی خودش را انجام می دهد این شروع خوبی برای شورله بود اما این آغاز راه است."