فرگوسن: رئال مادرید و بارسلونا در فوتبال اروپا مهم هستند

۱۲ شهریور ۱۳۹۵
فرگوسن: رئال مادرید و بارسلونا در فوتبال اروپا مهم هستند

روز چهارشنبه در انجمن مربیان اروپا همه ی مربیان باشگاه های اروپایی جمع شدند تا در مورد بازی مدرن بحث کنند. انجمن در سال ۱۹۹۹ آغاز به کار کرد، این انجمن در مقر فیفا در نیون سوئیس برگزار می شود و مربیان بزرگی مانند ژوزه مورینیو، آلگری، کارلو آنچلوتی و رافائل بنیتز و ... حضور دارند.

فرگوسن در انجمن گفت:"واضح است که ما نمی توانید از تیم های بایرن و یا منچستر یونایتد به راحتی رد بشویم، اما رئال مادرید و بارسلونا تیم های فوق العاده ای هستند، آنها کمر فوتبال اروپا هستند. او اضافه کرد: "یوونتوس هم تیم قوی و قدرتمندی است، باید این تیم را هم در نظر گرفت."

فرگوسن به ریاست این انجمن در آمده است. او درباره مسائل مختلفی صحبت کرد.همچنین تاثیر بازی بازیکنان جوان در بازی مدرن در اروپا را بررسی کرد. فرگوسن درباره ی وقت های اضافی هم در انجمن نظر داد این مربی اسکاتلندی معتقد است که بازی هایی که در پایان ۹۰ دقیقه به تساوی می کشد، باید مستقیما به ضربات پنالتی برود، به جای این که ۳۰ دقیقه دیگر بازی ادامه پیدا کند و بازیکنان خسته شوند.

او گفت:"من فکر نمی کنم که ما دوست داشته باشیم به دیدن بازی خسته کننده ای بنشینیم که کار به وقت اضافه می کشد. من همیشه احساس می کنم ضربات پنالتی مهمتر است تا ۳۰ دقیقه وقت اضافه که مهم نیست."