برد آسان یوونتوس مقابل دینامو زاگرب

۷ مهر ۱۳۹۵
برد آسان یوونتوس مقابل دینامو زاگرب

در حالی یوونتوس توانست ۴ بر صفر دینامو زاگرب را شکست دهد که مهاجم آنها یعنی دیبالا اولین گل این فصلش را با شوتی دیدنی از فاصله تقریبا زیاد دروازه نماینده کرواسی را باز کرد.

مارکو پیاسا که از دینامو راهی یووه شده هم توانست در دقایق پایانی مقابل تیم سابقش بازی کند. تمام بازی مطابق انتظار دست یووه بود و دینامو کاری نمی توانست انجام دهد و در بیشتر مواقع در نیمه زمین خود بودند، در همان ابتدای بازی ایگواین روی ارسال آلوز می توانست گل اول را بزند که نشد و ضربه اش از بالای دروازه به بیرون رفت، گل اول بازی را پیانیچ با سانتر های بلند و معروف بونوچی که از زمین خودی ارسال می کند را با استفاده از اشتباه دفاع وارد دروازه دینامو کرد.

در دقیقه ۲۵ دینامو توانست تیر دروازه یووه را به لرزه درآورد اما مدافعین توپ را سریع دفع کردند اما چند دقیقه بعد ایگواین با قراری دقیق در محوطه جریمه دینامو صاحب توپ شد و گل دوم را به ثمر رساند، در دقیقه ۵۶ هم دیبالا با ضربه ای زیبا گل سوم را زد و در دقیقه ۸۴ دنی آلوز کاشته پشت محوطه را برای یووه زد و توپ با دیوار دفاعی برخورد کرد و به سمت دیگر رفت و دروازه بان زاگرب نتواست آن را دفع کند و توپ به داخل دروازه رفت.

در دیگر بازی این گروه سویا یک بر صفر لیون را شکست داد و با این نتیجه یوونتوس با تفاضل بهتر در صدر جدول قرار گرفت.