شکست سنگین لژیا ورشو در برنابئو

۲۸ مهر ۱۳۹۵
شکست سنگین لژیا ورشو در برنابئو

رئال مادرید موفق شد لژیا ورشو را در سانیاگو برنابئو با نتیجه ۵ بر یک شکست دهد و شب سختی را برای نماینده لهستان رقم بزند، در حالی رونالو در تلاش بود تا آمار فوق العاده خود را لیگ قهرمانان بهبود بخشد اما موفق نشد در این رقابت گلزنی کند.

مطابق اتنظار رئالی ها کاملا بازی را در اختیار داشت و لژیا فقط چشم به ضد حمله داشت تا بتواند به مادرید ضربه بزند، آنها توانستند در دقیقه ۱۱ حتی تیر دروازه رئال را به لرزه درآورند اما مدافعان سریع توپ را تصاحب کردند، در دقیقه ۱۵ گرت بیل با حرکت از سمت راست زمین لژیا وارد محوطه شد و با شوتی دیدنی دروازه را باز کرد، دقیقه ۱۹ شوت مارسلو با برخورد با جادلوویک تغییر مسیر داد و نتیجه دو برابر شد تنها دو دقیقه بعد از این گل دانیلو در محوطه جریمه روی رادویچ خطا کرد و پنالتی داد که خود رادویچ پشت توپ ایستاد و آن را گل کرد حلات رئال ادامه داشت تا اینکه آسنسیو روی پاس زیبای رونالدو گل سوم رئالی ها را در دقیقه ۳۷ به ثمر رساند.

در نیمه دوم لوکاس واسکز در دقیقه ۶۷ روی سانتر عالی موراتا از سمت چپ توانست از بین پاهای دروازه بان لژیا توپ را وارد دروازه کند. در این بازی رونالدو تلاش زیادی کرد ولی موفق نشد رکوردش را بهبود بخشد، اما پاس گل دوم خود را به موراتا داد تا نتیجه ۵ بر یک شود.