برد بارسلونا در میان جنجال با والنسیا

۱ آبان ۱۳۹۵
برد بارسلونا در میان جنجال با والنسیا

لیونل مسی در آخرین ثانیه های بازی در بعد از ظهر شنبه در یک مسابقه هیجان انگیز و پربحث در ورزشگاه مستایا در شهر والنسیا به گل پیروزی تیمش را بزند و بارسلونا به پیروزی ۳-۲ در برابر والنسیا رسید. این پیروزی هزینه سنگین برای بارسلونا داشت، کارت زردهای زیادی این بازی داشت و آندرس اینیستا هم آسیب جدی از ناحیه زانو در نیمه اول بازی دید و انتظار می رود برای مدت طولانی از میادین دور باشد.

مسی در دقیقه ۲۲ گل خوبی را به ثمر رساند و نتیجه بازی را یک بر صفر کرد. آنچه مسلم و معلوم بود کیفیت خوب بازی در طول مسابقه که نشان داد هر دو تیم آماده هستند. چند تغییر در ترکیب لوئیز انریکه که در برابر منچسترسیتی در روز چهارشنبه داشت در صدر توانست در این بازی هم پیروز شدند. چیزهایی که به نوبه خود بسیار نگران کننده برای بارسلونا است چالش اینیستا از ناحیه زانوی راستش در بازی که او را از میدان دور می کند.

مونیر در دقیقه ۵۳ گل تساوی را برای تیمش زد، رودریگو دقیقه ۵۵ گل دوم را برای والنسیا زد. در دقیقه ۶۲ لویس سوآرز توانست گل دوم تیمش را بزند تا کار را به تساوی ۲-۲ بکشد. این پایان کار نبود و در دقایق آخر از بازی داور یک پنالتی جنجالی گرفت و بین مسی و نیمار این بار مسی پنالتی زد و گل دوم خود را به نتیجه رساند.