لیورپول با دو گل استوریج تاتنهام را حذف کرد

۵ آبان ۱۳۹۵
لیورپول با دو گل استوریج تاتنهام را حذف کرد

لیورپول در یک بازی حساس از مرحله چهارم رقابت های جام اتحادیه انگلیس در مقابل تاتنهام قرار گرفت و موفق شد با دو گل دنیل استوریج این تیم لندنی را حذف کند، لیورپول با هشت قهرمانی در این رقابت ها رکورد دار است.

بازی از همان ابتدا تهاجمی آغاز شد تنها ۹ دقیقه از بازی سپری شده بود که لیورپول توسط استوریج به گل رسید، هافبک تاتنهام سر خورد و توپ به بازیکنان لیورپول رسید و سانتر نه چندان جالبی به داخل محوطه جریمه نکردند اما به خوبی از آن استفاده کرد، تاتنهام حمله می کرد اما از آن خطرناک تر ضد حمله های سریع لیورپول بود که استوریج قدر آنها را نمی دانست و نیمه اول با همین نتیجه پایان یافت.

در نیمه دوم هم بازی به همین شکل بود شاید اگر مهاجمان لیورپول دقت بیشتری می کردند بازی پر گل تری را شاهد بودیم، در دقیقه ۶۴ بالاخره استوریج موفق شد گل دوم خودش و تیمش را به ثمر رساند، در دقیقه ۷۵ لوکاس در وحوطه جریمه روی لاملا خطا کرد و داور برای تاتنهام پنالتی گرفت که جانسن آن را با ضربه محکم به وسط دروازه مینیوله زد و اختلاف را به حداقل رساند. باز هم استوریج موقعیت گلزنی داشت ولی این بار توپ او با تیر برخورد کرد و گل نشد، دو تیم تا پایان بازی به همین شکل حمله می کردند اما توپی وارد دروازه ها نشد و لیورپول موفق شد با حذف تاتنهام به مرحله بعد صعود کند.