سه امتیاز خارج از خانه برای رمی ها

۶ آبان ۱۳۹۵
سه امتیاز خارج از خانه برای رمی ها

در هفته دهم سری آ رم با درخشش ادین ژکو و ناینگولان ساسولو را در خانه این تیم شکست داد و همچنان در تعقیب یوونتوس صدرنشین است تا بتواند در صورت لغزش بیانکونری جای آنها را در صدر جدول بگیرد.

گل اول بازی با بازیکن ساسولو کاناوارو به ثمر رساند تا نشان دهد می تواند برای رمی ها دردسر ساز شود، کاناوارو موفق شد در دقیقه ۱۳ با ضربه سر دقیق دروازه رم را باز کند، ساسولو در ابتدای بازی بیشتر روی توپ و میدان مسلط بود اما هر چقدر از بازی سپری می شد این رمی ها بود که بازی را در اختیار می گرفتند آنها حتی دقیقه ۳۳ تیر دروازه ساسولو را به لرزه درآوردند ولی توپ پس از برخورد با تیر به سمت دیگر رفت و گل نشد تا این نیمه به سود ساسولو به پایان برسد.

در نیمه دوم شاگردان اسپالتی فشار را بیشتر کردند آنها دوباره توپ را به تیر زدند و گل نشد، رمی ها خیلی تلاش می کردند تا اینکه توسط ادین ژکو و روی پاس محمد صلاح کار را به تساوی کشاندند، لیرولا بازیکن ساسولو در محوطه جریمه روی ژکو خطا کرد و داور به سود رم پنالتی اعلام کرد که این پنالتی را خود ژکو تبدیل به گل کرد تا شب خوبی را گذرانده باشد، اما گل سوم را ناینگولان روی توپ برگشتی از دروازه بان ساسولو زد و رم با همین نتیجه پیروز شد. رم پس از یوونتوس ۲۴ امتیازی با ۲۲ امتیاز در رده دوم جدول قرار دارد.