گل سردار هم به شکست اتلتیکو کمک نکرد

۱۲ آبان ۱۳۹۵
گل سردار هم به شکست اتلتیکو کمک نکرد

اتلتیکو با نتیجه ۲-۱ برنده مسابقه در برابر تیم روستوف شد. این پیروزی به اندازه کافی برای حفظ امنیت اتلتیکو مادرید در دور حذفی لیگ قهرمانان ۲۰۱۶/۱۷ مهم بوده است. گل اول آنتوان گریزمان نیاز به بررسی دارد، این گل کمی بحث برانگیز بود، اما تصاویر نشان می دهند که به درستی ایستاده بود و گل صحیح است.

گریزمان همچنین مرد شماره یک تیمش است و در بازی دو گل مهم را به ثمر رساند، قبل از گل دوم او بازیکن ایرانی تیم روستوف سردار آزمون گل تساوی را زده بود.

اتلتیکو بر بازی تسلط داشت، اما می توان گفت تیم مقابل هم گاه گاهی خطرهای زیادی را روی دروازه اتلتیکو ایجاد می کرد. در دقیقه ۱۱ بازی فرناندو تورس شوت بسیار قدرتمندی به توپ زد اما این توپ به گل تبدیل نشد و همه در ورزشگاه نیم خیز شدند.

فقط نیم ساعت از بازی گذشته بود که اتلتیکو به گل رسید. گریزمان به چهار بازی بدون گل خود پایان داد و گل اول را زد. او در دقیقه ۲۸ بازی گل بحث بر انگیزی را زد اما خوب مورد تایید داور بود. البته فقط ۲ دقیقه بعد بازیکن روستوف سردار آزمون گل تساوی را زد و کار را برای اتلتیکو سخت کرد.تورس، کوکه و گریزمان بارها ضربه های زیادی به توپ زدند اما هیچ کدام به گل تبدیل نشد. سپس در دقایق اضافه بازهم گریزمان تیمش را از تساوی نجات داد و گل دوم خود را به تیم مقابل زد.