برد منچستر در نبود مورینیو

۱۶ آبان ۱۳۹۵
برد منچستر در نبود مورینیو

زلاتان ابراهیموویچ و پل پوگبا گلهای پیروزی منچستر را به ثمر رساندند، منچستر یونایتد با پیروزی ۳-۱ مقابل سوانسی سیتی به چهار هفته بازی بد خود پایان داد. با ممنوعیت خوزه مورینیو در اطراف زمین فوتبال اما بازیکن های تیم خیلی خوب بازی کردند. ابراهیموویچ دو بار موفق به گلزنی برای منچستر شد و به گل نزدن های خود پایان داد. پل بازیکن گرانقیمت این تیم هم پایش به گلزنی باز شد و بالاخره به هواداران دلخوشی داد. واندر هورن در اواخر نیمه دوم برای سوانسی گل ساده ای را به ثمر رساند.

این پیروزی منچستر را  به رده ششم جدول رساند، اما آنها هشت امتیاز با لیورپول در بالای جدول لیگ برتر فاصله دارند. این در حالی است که سوانسی در پایین جدول قرار دارد. تیم مورینیو در یک نگاه بسیار از تجربه مایکل کریک و فیل جونز استفاده کرد. وین رونی نیز بازیکن خاموش شده این تیم است. البته جای آن جوانترین بازیکن پل پوگبا است که امروز گل خوبی برای تیم زد.

پوگبا دقیقه ۱۵ بازی برای منچستر گل زد و در دقیقه ۲۱ و ۳۳ در نیمه اول بازی ابراهیمموویج دو گل پیروزی بخش را برای منچستر زد.شاید همه به طرز شادی زلاتان بسیار توجه کردند. در نیمه دوم در دقیقه ۶۹ واندر برای سوانسی توانست فقط یک گل را جبران کند.