رونالدو به فلورنتینو :فوتبال حافظه ندارد، اما شما و رئال قطعا کارهای بزرگی انجام دادید

۱۷ آبان ۱۳۹۵
رونالدو به فلورنتینو :فوتبال حافظه ندارد، اما شما و رئال قطعا کارهای بزرگی انجام دادید

در آغاز ارائه تمدید قرارداد کریستیانو رونالدو، فلورنتینو پرز مدیرعامل تیم به احترام بازیکن پرتغالی برای او بلند شد و تشویق کرد. مدیرعامل باشگاه اعلام کرد باشگاه به تمام تعهدهای خود نسبت به رونالدو پایبند است و اگر قول های هنوز انجام نشده است حتما به آن ها عمل می کند.

رونالدو قرار داد خود را بست و در سانتیاگو برنابئو خواهد ماند و تا سال ۲۰۲۱ خواهد ماند. او گفت:"فوتبال حافظه ندارد، اما شما و رئال مادرید قطعا کارهای بزرگی انجام دادید و در انجام کارها بسیار خوش قول بودید".

پرز گفت: "در ۱۱۴ سال ما تلاش کردیم تا خودمان را در سراسر جهان به رسمیت بشناسانیم،" رونالدو جانشین بزرگی برای ستاره های پیشین مادرید است، ما نمادهای بسیار زیادی از بهترین بازیکن ها را در تاریخ فوتبال داریم. در مادرید شما همه چیز را فتح کردید،شما به یک افسانه و بهترین گلزن در تاریخ باشگاه تبدیل شدید. یک بازیکن که فراموش نشدنی است و خیلی زود به شما توپ طلا چهارم را می دهند."

پرز ادامه داد:"در سال ۲۰۰۹ ما می دانستیم که شما سیری ناپذیر هستید و از برنده شدن خسته نمی شوید و به همین دلیل مادرید می خواهد شما را به ماندن در این باشگاه برای همیشه تشویق کند".