کریستیانو رونالدو به فرناندو سانتوس رای می دهد

۱۹ آبان ۱۳۹۵
کریستیانو رونالدو به فرناندو سانتوس رای می دهد

کریستیانو رونالدو هفته گذشته به عنوان بهترین  بازیکن تاریخ مادرید مورد ستایش قرار گرفت. این مهاجم رئال مادرید در حال حاضر در لیسبون در تعطیلات بین المللی است و روز چهارشنبه در یک بحث که شامل هم تیمی های سابقش ریو فردیناند و فرناندو سانتوس مربی با سابقه فوتبال حضور داشتند. او به تازگی قرار داد جدیدش با رئال مادرید تا سال ۲۰۲۱ تمدید کرد و جایزه دی استفانو آلفردو در مراسم مارکا را بدست آورد. در حالی که او در مراسم راه اندازی کفشهای جدید نایک حضور داشت.

رونالدو اظهار داشت:"این هفته فوق العاده ای بود، سه روز پیش من با رئال مادرید قرار دادم را تمدید کردم و در حال حاضر شرایط جدید من با نایک بهتر شده بنابراین این بهترین هفته زندگی من بوده است. ما مثل یک خانواده در رئال مادرید هستند و من بسیار به ادامه دادن این رابطه افتخار می کنم."

رونالدو گفت:"بدیهی است دو مربی من عالی هستند، هر دو زین الدین زیدان و فرناندو سانتوس عالی هستند. در حال حاضر به نظر من قهرمانی اروپا با تیم ملی پرتغال بسیار سخت است ، این برای اولین بار در تاریخ فوتبال ما بود. زیدان هم کار فوق العاده انجام می دهد اما من به نفع یکی بیش تر نمی توانم رای بدهم، انتخاب من سانتوس خواهد بود."