تیم بهترین های لیگ برتر انگلیس تا هفته یازدهم

۲۱ آبان ۱۳۹۵
تیم بهترین های لیگ برتر انگلیس تا هفته یازدهم

تیم منتخب لیگ برتر انگلیس تا هفته یازدهم نشان می دهد که هیچ بازیکنی از منچستر یونایتد مورینیو کیفیت لازم برای قرار گرفتن در این تیم را نداشته اما از طرفی رقیب قدیمی آنها یعنی لیورپول صدرنشین حال حاضر لیگ چهار بازیکن در بین بهترین های لیگ تا هفته یازدهم دارد.

دروازه بان: پیترچک

در دروازه پیتر چک دروازه بان آرسنال قرار دارد با اینکه کورتوا کلین شیت بیشتری داشته اما سیو های چک دو برابر او بوده و این باعث شده که چک تا اینجا بهترین دروازه بان باشد،   

مدافع ها: فرتونگن، کوشینلی، میلنر و واکر

کوشینلی دومین نماینده آرسنال هم نقش مهمی در خط دفاع و گل نخوردن های آرسنال داشته، فرتونگن و واکر هم یکی از ارکان تاتنهام در خط دفاعی بوده اند که عملکرد فوق العاده ای داشته اند آنها در ۱۱ بازی فقط شش گل دریافت کرده اند. اما در مورد میلنر که یورگن کلوپ با تغییر پست او قدرت تیمش را بیشتر کرده با اینکه او را به عنوان هافبک می شناسند اما استفاده از او در دفاع کنار باعث شده هم در دفاع و هم در حمله باشد او تا اینجا ببا چهار گل زده از روی نقطه پنالتی بیشترین گل را از این طریق به ثمر رسانده.

هافبک ها: مانه، دی بروین، کوتینیو و هازارد

تنها نماینده منچسترسیتی کوین دی بروین است که موفق شده شش پاس گل دهد دیگر هافبک مرکزی فیلیپ کوتینیو برزیلی است که در ده گل تیمش موثر بوده ( پنج گل و پنج پاس گل )، اما یکی از دو نماینده چلسی که در چند بازی اخیر عالی بوده هازارد است که یکی از عوامل بالا آمدن چلسی در جدول است اما هافبک آخر سادیو مانه است که می شود گفت بهترین خرید لیورپول در این فصل بوده.

مهاجم ها: کاستا و فیرمینو

دومین نماینده چلسی دیگو کاستا است که در حال حاضر در صدر جدول گلزنان قرار دارد اما آخرین بازیکن این تیم بازهم از لیورپول است روبرتو فیرمینو یکی از عوامل گلزنی های زیاد لیورپول است و بسیار موثر بازی کرده این دو بازیکن در مجموع ۱۴ گل زده و شش پاس گل داده اند.