جنگ داخلی چین: اینتر در بی نظمی پیش از دربی میلان

۲۹ آبان ۱۳۹۵
جنگ داخلی چین: اینتر در بی نظمی پیش از دربی میلان

یکشنبه شب در حالی دربی میلان برگزار خواهد شد که دو تیم توسط آسیایی ها خریداری شده اند، هر دو تیم در شرایط مختلفی هستند اینتر در بی نظمی و میلان در مسیر موفقیت قرار دارد.

زمانی که روبرتو مانچینی از اینتر اخراج شد مسئولان باشگاه مربیگری این تیم را به فرانک دی بوئر سپردند اما این انتخاب آنها باعث پشیمانی خودشان شد چرا که مانچینی سابقه زیادی در سری آ به عنوان بازیکن و مربی داشت شاید بهتر بود با توجه به تقویت تیم در این فصل هم به او مهلت داده می شد مسئولان باشگاه بعد از نتایج ضعیف دی بوئر او را هم اخراج کردند و هدایت تیم را به مربی سابق لاتزیو یعنی استفانو پیولی دادند او مصمم است که نگرانی درباره آینده خود در اینتر ندارد اما شنیده حاکی از آن است که اینتری به دنبال هافبک سابق خود و مربی علی اتلتیکو مادرید، دیگو سیمئونه هستند. اینتر با ۱۷ امتیاز در رده نهم جدول قرار دارد.

اما میلان دیگر طرف این دربی جذاب شرایطی برخلاف همشهری خود دارد آنها در این فصل مربی توانمند و با دانشی همچون مونتلا را در راس هدایت تیم قرار دادند که تا هفته دوازدهم عملکرد خوب و با ثباتی داشته میلان هم اکنون با ۲۵ امتیاز در رده سوم ایستاده و تنها ۵ امتیاز با یوونتوس صدرنشین فاصله دارد.