اولین شکست بایرن در خانه دورتموند

۳۰ آبان ۱۳۹۵
اولین شکست بایرن در خانه دورتموند

در رقابتی جذاب اوبامیانگ با ضربه ای هوشمندانه عامل پیروزی تیمش شد و اولین شکست بایرن را به آنها تحمیل کرد، این بازی در ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک برگزار شد که با حضور هواداران دورتموند همیشه از ورزشگاه های داغ اروپاست.

دقیقه ۱۰ بازی حرکت گوتزه از سمت چپ و پاس او به اوبامیانگ گل اول بازی را ساخت اوبامیانگ بازی ضربه ای آرام فقط کمی مسیر توپ را منحرف کرد ودروازه نویر باز شد گوتزه که دوباره در این فصل از بایرن به تیم سابقش برگشته پاس گل خوبی برای اوبامیانگ ارسال کرد او دورانی موفقی را در بایرن نشد و مجبور شد دوباره به دورتموند برگردد.

بعد از گل بایرن جلو کشید و دورتموندی ها روی ضد حمله متمرکز شدند اما نیمه اول با همین تک گل به پایان رسید. در نیمه دوم بایرن حملاتش را بیشتر نمود اما ضد حمله های زنبورها خیلی خطرناک بود با وجو اینکه آنها بازیکن سرعت بالایی همچون اوبامیانگ را دارند که خیلی سریع می تواند به هر جای زمین می خواهد برسد و در رقابت با دفاع های بایرن بی شک از آنها رد می شود، ژابی آلونسو دقیقه ۶۱ شوتی زیبا را روانه دروازه دورتموند کرد اما شانس با یار نبود و توپ پس از برخورد با تیر به جهت دیگری رفت، در نهایت بازی زنبور ها اولین شکست باوارایی ها را به آنها متحمل کردند.