رونالدو با هت تریکش هم رکورد زد هم کالدرون را بر سر اتلتیکو خراب کرد

۳۰ آبان ۱۳۹۵
رونالدو با هت تریکش هم رکورد زد هم کالدرون را بر سر اتلتیکو خراب کرد

کریستیانو رونالدو با هت تریک مقابل هم کالدرون روی سر اتلتیکو خراب کرد هم رکورد دی استفانو فقید را شکست رونالدو موفق شد با ۱۸ هت تریک استفانو را با ۱۷ هت تریک پشت سر بگذارد.

در حالی که با توجه به نتایج چند فصل اخیر کمتر کسی به شکست اتلتیکو در کالدرون فکر می کرد رئال ها به نحو احسن این کار را انجام دادند و با سه گل رونالدو اتلتیکو را در خانه شکست دادند تا خاطره ی خوبی از آخرین بازی در این ورزشگاه مقابل همشهری خود داشته باشند اتلتیکومادرید از فصل بعد در ورزشگاه جدیدش بازی خواهد کرد.

رئال از باتدا خوب کار و بازی روان و پاس های دقیق کنترل بازی را بدست گرفته بود دقیقه ۱۲ رونالدو روی ارسال مارسلو از چپ با ضربه سر روانه دروازه اوبلاک کرد اما او توپ را از روی خط برگشت داد و بعد گابی مانع از گلزنی رونالدو شد و توپ را خیلی سریع به بیرون زد این صحنه کمی مشکوک بود چون واضح نبود که از خط رد شده یا خیر.

بازی در اختیار رئال بود حمله می کرد و مانع از این می شدند تا اتلتیکو حمله ای را پی ریزی کند، دقیقه ۲۲ پشت محوطه داور به سود رئال اعلام خطا کرد و مانند همیشه رونالدو پشت توپ قرار گرفت ضربه او پس از برخورد با مدافع اتاتیکو تغییر جهت داد و وارد دروازه شد بعد از این گل بازهم رئال بهتر بود.

در نیمه دوم اتلتیکو بازی را هجومی آغاز کرد و چند موقعیت خلق کرد اما موفق به گلزنی نشد بعد از چند حمله ای تیم میزبان داشت دوباره رئال بر بازی مسلط شد، دقیقه ۶۹ بازیکن اتلتیکو رونالدو را در محوطه جریمه سرنگون کرد و داور پنالتی گرفت و رونالدو به راحتی توپ را به گل تبدیل کرد اما این پایان کار نبود رئال دوباره توسط رونالدو به گل رسید ضد حمله سریع بیل و ارسال او برای رونالدو زمینه ساز گل سوم رئال شد. رئال با این برد شیرین مقابل همشهری خود فاصله خود با بارسلونا را به چهار امتیاز افزایش داد.