برد دشوار رئال در زادگاه رونالدو

۳ آذر ۱۳۹۵
برد دشوار رئال در زادگاه رونالدو

رئال مادرید با همان نتیجه ای که در بازی رفت پیروز شده بود با همان نتیجه دوباره در بازی برگشت اسپورتینگ را در خانه این تیم شکست داد واران و بنزما گل های رئال را به ثمر رساندند و سیلوا تک گل اسپرتینگ را زد.

بازی با برتری نسبی رئالی ها شروع شد آنها چند موقعیت خلق کردند که البته زیاد جدی نبود دقیقه ۲۹ ارسال از کاشته توسط مودریچ به رونالدو رسید و او هم اثری روی توپ گذاشت که باعث شد توپ در مقابل واران قرار بگیرد و او هم بدون معطلی دروازه پاتریسیو را باز کرد بعد از گل رئال، اسپورتینگ کمی روی دروازه آنها فشار آورد اما موفق به گلزنی نشد تا نیمه اول پایان یابد.

نیمه دوم تیم میزبان بازی را هجومی آغاز کرد دقیقه ۶۴ کار برای آنها سخت تر شد ژائو پریرا به دلیل درگیری با کوواچیچ از زمین بازی اخراج شد اما آنها با اشتباه بد کوئنترائو صاحب یک ضربه پنالتی شدند که آدرین سیلوا آن را وارد دروازه ناواس کرد اما رئال که نمی خواست از این بازی فقط یک امتیاز کسب کند بر حملات خود افزود تا اینکه بنزما با ضربه سر در دقیقه ۸۷ گل برتری تیمش را به ثمر رساند. در این گروه رئال و دورتموند صعودشان را قطعی کرده اند و در بازی آخر فقط برای تعیین صدرنشین به مصاف یکدیگر می روند.