پی اس جی با درخشش کاوانی لیون را شکست داد

۸ آذر ۱۳۹۵
پی اس جی با درخشش کاوانی لیون را شکست داد

پاری سن ژرمن در حساس ترین بازی هفته چهاردهم لیگ یک فرانسه در مقابل لیون قرار گرفت و توانست با درخشش مهاجم اروگوئه ای خود سه امتیاز این بازی را از خانه لیون به پاریس ببرد و با توجه به تساوی نیس مقابل باستیا خیلی به صدر نزدیک شدند.

با اینکه لیون قدرت فصل های قبل را ندارد اما بازی این دو تیم همیشه حساس و جذاب است. بازی با برتری نسبی پاریسی ها آغاز شد و چند موقعیت خلق کردند که منجر به گل نشد تا اینکه در یکی از همین شانس های گلزنی داور به سود آنها در دقیقه ۳۰ پنالتی گرفت و کاوانی مهاجم آماده این روزهای پی اس جی آن را تبدیل به گل کرد، آنها بازی را در اختیار داشتند و چند شانس گلزنی دیگر را تا پایان نیمه اول از دست دادند لیون زیر فشار قرار داشت و کار خاصی انجام نمی داد.

تنها دو دقیقه از نیمه دوم گذشته بود شوت بازیکن لیون به تیر خورد و در برگشت متیو والبوئنا بازی را یک بر یک کرد، لیون در نیمه دوم بازی بهتری به نمایش گذاشت و در ضد حمله ها بهتر بود اما این ناجی همیشگی پاریسی ها بود که نتیجه را دوباره تغییر داد ادینسون کاوانی در دقیقه ۸۱ با ضربه سر دقیقه گل دوم را به ثمر رساند و تا پایان نتیجه تغییر نکرد حالا با سه امتیاز به یک امتیازی نیس صدر نشین رسیدند اما در جایگاه سوم قرار گرفتند چون موناکو هم شرایطش مانند آنهاست اما تفاضل گل بهتری دارد.