نیمکت نشینان زیدان جشنواره گل راه انداختند

۱۱ آذر ۱۳۹۵
نیمکت نشینان زیدان جشنواره گل راه انداختند

در اولین مسابقه در سانتیاگو برنابئو زیدان از نیمکت نشینانش استفاده کرد،البته نیمکت نشینان رئال مادرید نشان دادن که تصمیم زین الدین زیدان پیش از ال کلاسیکو بد نبوده و آنها ۶بر۱ تیم لیونسا را شکست دادند.مربی فرانسه استراحت داد به بازیکنان کلیدیش مانند کریستیانو رونالدو و جای آن ها از بازیکنان جوان تر تیم استفاده کرد. رئال در جام کوپا دل ری بسیار آماده به نظر می رسد و باید دید رقیب آنها بارسلونا چه خواهد کرد.

گل اول بسیار زود زده شد گل را ماریانو دیاز در دقیقه یک بازی زد و همه را شگفت زده کرد.خامس هم از فرصت حضور در ترکیب استفاده کرد و در دقیقه ۲۳ گل دوم تیم را زد.شاید کسی فکر نمی کرد دوباره بازی گل داشته باشد،اما دیاز در دقایق آخر نیمه اول گل دوم خود را به ثمر رساند.

نیمه دوم با نتیجه ۳ بر ۱ شروع شد،از ویژگی این بازی وجود پسر جوان زیدان در میدان بود که در دقیقه ۶۳ هم گل چهارم تیم را زد و پدرش را خوشحال کرد و این شادی را با پدرش تقسیم کرد.دیاز در دقیقه ۸۸ هم هتریک کرد و همه را شگفت زده کرد.گل آخر تیم را مورگادو به خودشان از روی یک اشتباه زد و مادریدی ها خیلی راحت به مرحله بعد جام حذفی صعود کردند.