بازیکنان آنتونیو کونته تیم پپ را فلج کردند

۱۳ آذر ۱۳۹۵
بازیکنان آنتونیو کونته تیم پپ را فلج کردند

چلسی با غرور تیم منچستر سیتی را  ۳-۱ در روز شنبه در ورزشگاه اتحاد شکست داد و به صدر جدول رسید و منچستر را به سوم جدول برد. منچسترسیتی امروز با این شکست ورزشگاه اش به سکوت رفت. از نیمه دوم گلها بیشتر شد و دو اخراجی هم در زمین داشتیم. در نیمه دوم تازه موتور چلسی روشن شد و کار منچسترسیتی را خیلی سخت کرد.

نیمه اول منچستر با گل به خودی کیهیل پیش افتاد و با پیروزی میدان را ترک کردند، اما نیمه دوم کاستا گل تساوی را در دقیقه ۶۰ زد پس از یک دوره فشار بی امان که چلسی بر منچستر آورده بود رسیدند. در آخر بازی دعوا بین چلسی و منچسر ایجاد شد و در این درگیری سرخیو آگوئرو به دلیل حرکت زشت در مقابله داوید لوئیز اخراج شد و همچنین فرناندینیو به دنبال او به دلیل درگیری با سسک فابرگاس از زمی اخراج شد.

تاکتیک بین دو مربی در ساخت این بازی زیبا بی تاثیر نبود و پپ گواردیولا تصمیم گرفت برای مطابقت با سیستم ۳-۴-۳ کونته ترکیبش را تغییر دهد. گل دوم بازی را ویلیام در دقیقه ۷۰ زد و خیال کونته را راحت کرد اما فشار منچستر بیشتر شد که موفق به گل زنی نشدند و در دقیقه ۹۰ بازی هازارد گل سوم چلسی را زد و دیگر کار تیم پپ را تمام کرد.