راموس کاپیتان روزهای سخت مادرید

۱۴ آذر ۱۳۹۵
راموس کاپیتان روزهای سخت مادرید

یک ضربه ایستگاهی در اواخر بازی و ضربه سر سرخیو راموس رئال مادرید را به تساوی کشاند و با نتیجه ۱-۱ با بارسلونا در ال کلاسیکو در عصر شنبه در نیوکمپ از باخت نجات یافتند. لوئیس سوارز در دقیقه ۵۳ با یک ضربه سر از ضربه ایستگاهی که نیمار برای او فرستاد به گل رسید، خیال کاتالان ها راحت بود اما راموس در دقیقه ۹۰ با یک ضربه سر کار را به تساوی کشاند.

نیمه اول خیلی بازی هیجان انگیزی را ندیدیم اما نیمه دوم با آمدن آندرس اینیستا کارهای بهتری را آبی اناری ها انجام دادند. با این حال رئال مانند همیشه تا پایان جنگید و یک بار دیگر ثابت کرد راموس بازیکن کشنده این تیم هست. با وجود نبود گرت بیل و لوکاس وازکز در نقطه حمله  رئال زین الدین زیدان مشکلاتی داشت. در تیم مقابل هم آندرس اینیستا به اندازه کافی آماده نبود اما خب هافبک کهنه کار تیم بود و حضورش مفید بود.

تقریبا بازی آرامی را نشان دادند هر چند دقایق آخر هر دو تیم حملات زیادی کردند و موقعیت های خوبی هم داشتند.شاید در بازی خیلی ها نگران رونالدو بودند که گاهی وقتها می لنگید و از ناحیه پا دچار مشکل شده بود و در تیم مقابل هم نیمار را از زمین خارج کردند و انریکه نگران پای او بود. هر دو تیم یک امتیاز گرفتند هرچند بارسا در زمین خودش امتیاز خوبی نگرفت.