یوونتوس سه بر یک آتالانتا را شکست داد

۱۴ آذر ۱۳۹۵
یوونتوس سه بر یک آتالانتا را شکست داد

در تک بازی که از سری آ ایتالیا در شنبه شب برگزار شد یوونتوس در تورین آتالانتا را که در این فصل خوب کار کرده بود را با نتیجه سه بر یک شکست داد تا همچنان به صدرنشینی خود ادامه دهد، آنها چهارشنبه در لیگ قهرمانان اروپا به مصاف دینامو زاگرب کرواسی خواهند رفت.

در ابتدا همه یک دقیقه برای حادثه باشگاه برزیلی سکوت کردند، یووه در دقیقه ۱۵ روی حرکت عالی الکس ساندرو و شوت زنی خودش به گل اول رسید، او بعد از این پیراهنی که روی آن بری باشگاه هموطنش نوشته بود را به نمایش گذاشت. چهار دقیقه بعد دنیله روگانی دیگر مدافع بانوی پیر گل دوم را به ثمر رساند او توپ ارسالی از کرنر با سر وارد دروازه آتالانتا کرد تا شوک هفته قبل مقابل جنوا از یادشان برود بعد از گل های یووه تیم مهمان کمی جلو کشید و روی دروازه یوونتوس فشار آورد اما موفق به گلزنی نشد.

بیانکونری در نیمه دوم هم خوب شروع کرد اما موقعیت های آنها گل نشد تا اینکه دقیقه ۶۴ مانزوکیچ گل سوم را از روی توپ ارسالی از کرنر به ثمر رساند و کار را برای آتالانتا تمام شد اما آنها یکی از گل ها را روی غفلت دفاع های یووه توسط فرنولر در دقیقه ۸۲ جبران کردند لمینا دقیقه ۸۸ توپی که از دست دروازه بان خارج شده بود و جلوی او افتاده بود را به تیر دروازه زد و توپ گل نشد تا با همان نتیجه سه بر یک بازی به پایان رسد.