بایرن از اتلتیکو انتقام گرفت

۱۷ آذر ۱۳۹۵
بایرن از اتلتیکو انتقام گرفت

بایرن که در بازی رفت مقابل اتلتیکومادرید نتیجه را به این تیم واگذار کرده بود با برد در آلیانز آرنا انتقام بازی رفت را اتلتیکو گرفت با اینکه هر دو تیم صعود کرده بودند و حتی تیم اول دوم هم مشخص شده بود اما با تمام بازیکنان اصلی به این بازی آمده بودند چرا که بخصوص بایرن نمی خواست دوباره شکست بخورد و اعتبارش زیر سوال رود.

نیمه اول به طور کامل در اختیار بایرن بود و فقط اتلتیکو به فکر ضد حمله بود پاس های بایرنی ها آنقدر دقیق و زیاد بود که عملا اجازه نفس کشیدن به اتلتیکو را نمی داد، در دقیقه ۲۸ رابرت لواندوفسکی گل اول با بازی را از روی کاشته پشت محوطه به زیبایی به ثمر رساند و یان اوبلاک را تسلیم کرد پس از این گل بازهم بایرن بر توپ و میدان سلطه داشت.

در نیمه دوم هم بازی به هین شکل ادامه داشت بایرن مانند یک شیر زخمی بود بازی در زمین اتلتیکو پیگیری می شد دقیقه ۷۶ تیاگو آلکانترا از جلوی دروازه تقریبا خالی توپ را به طرز عجیبی به بیرون زد و در نهایت هم بازی با همان تک گل لواندوفسکی به پایان رسید.

در این گروه اتاتیکومادرید با ۱۵ امتیاز و بایرن با ۱۲ امتیاز راهی مرحله بعد شدند و قرار گیری بایرن در رده دوم می توانیم منتظر یک بازی جذاب باشیم چرا که آنها باید با یکی از صدر نشین های دیگر گروه ها بازی کنند.