مسی به گلزنی بازگشت

۲۰ آذر ۱۳۹۵
مسی به گلزنی بازگشت

بارسلونا سه بازی بدون برد خود را  در لالیگا با پیروزی ۳-۰ مقابل اوساسونا در بعد از ظهر شنبه در پامپلونا به پایان رساند. پس از گل لوئیز سوارز، لیونل مسی دبل کرد، در حالی که جوردی آلبا با دو پاس خوب کمک به کاتالونیا کرد تا سه امتیاز این بازی را بگیرند.

در حالی که اوساسونا مقابل بارسلونا شجاعانه مبارزه کرد، اما بارسلونا در کل ۹۰ دقیقه برتر بود، و اگر نه در نیمه اول خیلی خوب نبودند، آنها در نیمه دوم بازی بهتری را ارائه دادند و یک پیروزی قاطعانه را بدست آوردند. هر دو مدافع ساموئل اومتیتی ​​و هافبک آندره گومز در ترکیب لوئیس انریکه حضور خوبی داشتند.

اوساسونا یک شروع قوی در نیمه دوم داشت و سرجو لئونه نزدیک بود که دروازه بارسلونا را باز کند. این تلنگر خوبی برای بارسلونا بود و در نهایت کاتالونیا با عبور آلبا و پاس خوب برای سوارز بارسلونا را ۱-۰ در دقیقه ۵۹ جلو انداخت. البته خیلی ها فکر می کنند سوارز در آفساید بوده. هدف بارسلونا در نیمه دوم فقط پیروزی بود. مسی با حرکت زیبا دوباره پایش به گلزنی باز شد و در دقیقه ۷۳ گل دوم بارسا رو زد.

مسی پس از آن دوباره تلاش کرد و با یک حرکت انفرادی گل فوق العاده ای زد. مسی یک پاس خارج از منطقه را دریافت کرد و با شوت قدرتمند کار را ۳-۰ کرد.