شکست سنگین اتلتیکو مقابل زیر دریایی ها

۲۳ آذر ۱۳۹۵
شکست سنگین اتلتیکو مقابل زیر دریایی ها

در آخرین بازی از هفته پانزدهم لالیگا زیردریایی ها شکست سختی را بر اتلتیکومادرید وارد کردند آنها سه بر صفر اتلتیکو را در خانه مغلوب کردند تا روند خوب خود را در این فصل نشان دهند، ویارئال اکنون با ۲۶ امتیاز در رده چهارم و اتلتیکو با ۲۵ امتیاز در رده ششم قرار دارد.

ویارئال بازی را خوب شروع کرد و تسلط بیشتری نسبت به اتلتیکو به توپ و میدان داشت آنها حمله های خطرناک تری هم داشتند اما اندک شانس های مهمان هم خوب بود و نه به اندازه موقعیت های ویارئال. دقیقه ۲۸ مانوئل تریگوروس روی اشتباه خط دفاعی اتلتیکو ویارئال را پیش انداخت دقیقه ۳۰ بازی آنتوان گریزمان که شاید بیشتر به فکر مراسم بهترین های جهان بود موقعیت تک به تک را از دست داد تا سیمئونه حسرت این شانس را بخورد، دقیقه ۳۸ اوبلاک توپ را خوب دفع نکرد توپ جلوی جاناتان دوس سانتوس افتاد و او هم گل دوم را به ثمر رساند تا کار برای اتلتیکو سخت تر شود.

در نیمه دوم اتلتیکو خیلی تلاش کرد تا گل ها را جبران کند اما موفق به این کار نشد آنها در سومین دقیقه وقت های اضافه نیمه دوم گل سوم را هم دریافت کردند روبرتو سوریانو با ضربه ای آرام گل سوم را وارد دروازه کرد تا ویارئال شکست سنگینی به اتلتیکو وارد کرده باشد.