خرید ایگواین و پیانیچ یعنی دوباره قهرمانی در سری آ

۳ مرداد ۱۳۹۵
خرید ایگواین و پیانیچ یعنی دوباره قهرمانی در سری آ

جوزپه ماروتا و فابیو پاراتیچی زمان را از دست ندادند و در حالی که منچستر یونایتد به فکر شکستن رکورد نقل و انتقلات برای خرید پوگبا است یوونتوس با قراردادی چهار ساله با ایگواین و حقوق ۷.۵ میلیون یورو به توافق رسیده.

 ایگواین فصل گذشته رکورد جالبی از خود بر جای گذاشت و توانست در ۳۵ بازی ، ۳۶ گل برای ناپولی به ثمر رساند و از طرفی دیبالا هم ۱۹ گل در اولین سال حضورش در یووه وارد دروازه حریفان کرد. با این تفاسیر و با این توجه که یووه مانژوکیچ و زازا را در ترکیب خود می بیند مکس آلگری می تواند خیلی خوب از این پتانسیل هجومی استفاده کند.

میرالم پیانیچ ستاره اهل بوسنی و هرزگوین هم در فصل گذشته در تیم رم عملکرد خوبی داشته و علاوه بر ۱۲ پاس گلی که داده ۱۰ گل هم برای رمی ها زده .

هدف یوونتوس کاملا مشخص است که می خواهند علاوه بر اینکه دوباره عنوان قهرمانی سری آ را بدست آورند بتوانند جام قهرمانی لیگ قهرمانان را هم تصاحب کنند.

از فروش پوگبا ، یووه پول قابل توجهی بدست می آورد و می تواند هر مهاجمی را بخرد اما آنها تصمیم گرفتند که روی ایگواین ۲۹ ساله سرمایه گذاری کنند . در حال حاضر منتقدان، قیمت فسخ ۹٤ میلیون یورویی او را خیلی زیاد می دانند ولی درخشش ایگواین در فصل گذشته این اجازه را به یووه می دهد که روی او سرمایه گذاری کنند.

او از زمانی که در سال ۲۰۱۳ از رئال مادرید با قراردادی به مبلغ ۳۸ میلیون یورو به ناپولی پیوسته در ۱۰٤ بازی ، ۷۱ گل زده و در لیگ قهرمانان هم در ۵۳ بازی ، ۱۳ گل به ثمر رسانده .

همکاری او با دیبالا می تواند خیلی جداب باشد به خصوص اینکه در پشت سر خود بازیکنی با قابلیت ارسال پاس های دقیق همچون میرالم پیانیچ را می بینند. باید منتظر ماند و دید که بانوی پیر پس از ۲۱ سال می تواند به عنوان قهرمانی در لیگ قهرمانان برسد.