نولیتو : به منچستر سیتی رفتم تا دوباره زیر نظر گواردیولا بازی کنم

۵ مرداد ۱۳۹۵
نولیتو : به منچستر سیتی رفتم تا دوباره زیر نظر گواردیولا بازی کنم

این مهاجم اسپانیایی اذعان داشت که فقط برای اینکه تحت نظر پپ گواردیولا بازی کند منچسترسیتی را به بارسلونا ترجیح داده. پپ او را با ۱٤ میلیون پوند از سلتاویگو در شرایطی جذب کرد که بارسا منتظر بازگشت دوباره نولیتو بود.

نولیتو که اولین بار در فصل ۱۱-۲۰۱۰ با پپ کار کرده بود گفت: "حقیقت این است که من از کار کردن با پپ در بارسلونا لذت می بردم. این مهمترین دلیل است که من به سیتی آمدم و اما تنها دلیل نیست."

"اما در مورد سیتی اینکه ، ما تیم بزرگ  و هدف بزرگی داریم ، آنها در فصل قبل تا مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان بالا رفتن اما نتوانستن به فینال برسند. من سعی خواهم کرد به باشگاه برای رسیدن به هدف مورد نظرمان که بی شک قهرمانی در اروپاست کمک کنم."

" فکر می کنم که این بهترین تصمیم برای من و زندگی حرفه ای من بود. به لیگ برتر آمدم تا برای سیتی و زیر نظر پپ بازی کنم و از این تصمیم خیلی خوشحال هستم."

"با دیوید ( سیلوا ) صحبت کردم او درباره سیتی و همه چیز برای من توضیح داد و بعد با مدیر برنامه و خانواده ام مشورت کردم و ظرف دو روز تصمیم گرفتم که پیشنهاد سیتی را قبول کنم. اگرچه شانس این را داشتم که با لیونل مسی هم بازی شوم اما چیزی که من از زندگی می خواهم لذت بردن از فوتبال است. "