توافق لستر و آرسنال برای انتقال ریاض محرز

۷ مرداد ۱۳۹۵
توافق لستر و آرسنال برای انتقال ریاض محرز

آرسنال از ابتدای شروع فصل نقل و انتقالات به دنبال جذب ریاض محرز ستاره تیم لسترسیتی در فصل گذشته است و به نظر می رسد اکنون بیش از پیش به هدف خود نزدیک شده و در حال نهایی کردن این انتفال است. لسترسیتی، همانند کانته در را برای خروج محرز و برای پیوستن به دیگر تیم پایتخت باز کرده .

محرز بهترین بازیکن فصل گذشته لیگ برتر می خواهد شانس خود را برای بالا بردن جام لیگ برتر این فصل را با آرسنال امتحان کند و باید منتظر مبلغ زیادی باشیم برای اینکه او از گینگ پاور دور شود.

به گزارش یورو اسپورت فرانسه محرز تصمیم خود را برای انتقال به آرسنال گرفته و باید بزودی شاهد این انتقال باشیم. این جابجایی هزینه زیادی در حدود ٤۸ میلیون یورو برای آرسن ونگر خواهد داشت. او بعد از ژاکا که از مونشن گلادباخ به توپچی ها اضافه شده دومین خرید ونگر در تابستان خواهد بود.

اما از طرفی مدیر برنامه های محرز این ادعا را رد کرده. بارسلونا و منچسترسیتی هم به سختی به دنبال او هستند اما به نظر می رسد شانس آرسنال برای انتقال محرز از همه بیشتر است.

اگرچه در تابستان جیمی واردی دیگر ستاره و بهترین گلزن روباه ها پیشنهاد آرسنال را رد کرده بود اما از طرفی انگولو کانته هافبک اصلی آنها به چلسی پیوست. این بازیکن در ۹۰  حضور خود در تمام مسابقات لستر از ژانویه ۲۰۱٤ ، ۲۵ گل ساخته است.