پیشنهاد ۲۰ میلیون پوندی آرسنال برای مصطفی

۱۳ مرداد ۱۳۹۵
پیشنهاد ۲۰ میلیون پوندی آرسنال برای مصطفی

آرسن ونگر امیدوار است که با افزایش پیشنهاد برای شوکودران مصطفی، این مدافع با تجربه آلمانی را قبل از بازی با لیورپول به توپچی ها اضافه کند.

او مصمم است که حداقل یک مدافع برای جانشینی مرته ساکر که دچار مصدومیت شده را در پنجره نقل وانتقالات تابستان جذب کند و به همین دلیل با پیشنهادی ۲۰ میلیون پوندی به دنبال مدافع والنسیا است.

لورن کوشینلی که مدت طولانی در یورو ۲۰۱۶ بوده و همچنین گابریل پائولیستا در حال ریکاوری هستند، آرسنال در اولین بازی فصل برابر لیورپول مجبور به استفاده از چمبرز و بازیکن جدیدشان راب هولدینگ در دفاع خواهد شد.

ونگر در تابستان به دنبال مانولاس از رم و کولیبالی از ناپولی هم بود ولی قیمت بالایی که باشگاه این دو بازیکن مد نظر داشتند باعث شد که او از خرید این دو منصرف شود.

ونگر درباره مصطفی گفت: او بازیکن باهوشی است و به خوبی با توپ در مرکز خط دفاعی کار می کند. پیشنهاد اول آرسنال برای او ۱۵ میلیون پوند بوده که توسط والنسیا رد شده بود، حالا آنها این این مبلغ را به ۲۰ میلیون افزایش داده اند و منتظر تصمیم این باشگاه اسپانیایی هستند.

مصطفی که در حال حاضر در لندن است گفت: "آرسنال تیم بزرگی است و من علاقه دارم که در این تیم بازی کنم." به احتمال زیاد به نظر می رسد هموطنش اوزیل، او را برای پیوستن به آرسنال متقاعد کند.